Velkoobchodní spolupráce

Vážení velkoobchodní zákazníci,

 
dovolte námi, abysme Vás informovali o novém velkoobchodním modelu, který jsme vytvořili pro obchodní partnery z řad květinářství, kadeřnictví, nehtových studií a dalších podobných. Model se dá využít téměř pro všechny obchodní partnery.
 
Tento model není omezen minimálním odběrem zboží a je postaven na průběžných objednávkách dle toho, jak si u Vás naše zdravé svíčky objednávají Vaši zákazníci. Dokonce jsme  pro Vás vytvořili i první “balíček” pro ukázku Vašim zákazníkům. Tento balíček stojí pouhých 3.000 Kč oproti standartní ceně 5.800 Kč a obsahuje všechno, co pro Vás vyrábíme. To znamená:
 
  • 1x Velká černá svíčka 1.200g
  • 1x Velká bílá svíčka 1.200g
  • 1x Velká šedá svíčka 1.200g
  • 1x Zdravé čajové svíčky (1 balení = 6 kusů)
  • 1x Zdravé vosky do aromalampy (1 balení = 6 kusů)
 
S tímto balíčkem Vám rovnou zašleme i brožuru s příběhem a popisem všech produktů MATY’S (viz odkazy níže) a dále plakát A3 na výlohu či reklamní “áčko” tak, aby Vaši zákazníci věděli, že si u Vás můžou zdravé svíčky MATY’S zakoupit.
 
V případě Vašeho zájmu bysme Vám zaslali startovací “balíček” produktů MATY’S a zároveň bysme Vám zřídili velkoobchodní účet, kde už si budete moct sami objednávat další produkty dle Vašich potřeb.
 
Pokud Vás náš nový model zaujel, budeme moc rádi, když nám napíšete na e-mail velkoobchod@svickymatys.eu a nebo vyplníte formulář níže. Do 24 hodin Vás budeme kontaktovat a domluvíme s Vámi veškeré podrobnosti. 
 
Přejeme Vám krásný den.
 
 
 
 
 
 
 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
 
matysKomplet1_4-2