PŘÍBĚH A SMYSL SVÍČEK MATY'S

 

Trvalo téměř dva roky, než naše svíčka dostala finální podobu. Chtěli jsme na trh uvést něco zcela jedinečného.

Nejprve jsme hledali prvotřídní kvalitu jednotlivých komponentů. Možná to ani nevíte, ale většina svíček (i těch drahých) se vyrábí z parafínového vosku, který je odpadním produktem výroby nafty. A ten skutečně není příliš zdravý. Ale my nechceme škodit, chceme do životů vnášet harmonii a radost. Nakonec jsme pro výrobu svíček vybrali sojový vosk, který je momentálně tím nejzdravějším a nejkvalitnějším voskem na trhu.

Stejně náročné bylo najít vůni, která nevyprchá. Měli jsme jasno, naše vonná svíce zkrátka bude příjemně vonět po celém bytě a to až do poslední chvíle svého zářivého života.

Nakonec se vše povedlo najít a zařídit, zabalit do prvotřídního matného křišťálu a obohatit propracovaným designem.

Ale nechtěli jsme skončit ani tam.

Hledali jsme trvalou hodnotu

Znáte ten pocit, když dostanete od někoho důležitého krásnou svíčku, a vám je líto ji spálit? I to jsme chtěli vyřešit.

Máme dva recepty...

  1. Pokud se zamilujete do mihotavého zdravého plamene sojové svíčky, rádi vám po zaslání dózy doplníme vosk pro dalších nádherných 150 hodin.
  2. Křišťálová dóza však byla vytvořena tak, aby se stala krásnou součástí interiéru i bez svíčky. Můžete do ní umístit oříšky, kamínky či jiné drobnosti. Nebo jí dát nový život s dárkem, který od nás obdržíte s každou svíčkou.

Svíčky MATYS - více než obyčejná svíčka

A proč jsme si dali tolik práce s balením?

Od začátku nás přitahovala myšlenka udělat z této luxusní svíčky dárkový produkt.

Mysleli jsme na všechny ty příležitosti, kdy chcete obdarovat své milované něčím jedinečným a neopakovatelným... a věděli jsme, jak bývá těžké to "něco" najít. Proto jsme naši vonnou svíčku zabalili tak, aby okouzlila i to nejnáročnější oko.

Samozřejmě svíčka není myšlená pouze jako dar. Můžete udělat radost i sobě (a možná byste měli, spousta z nás na sebe věčně zapomíná). A pokud bude svíčka pro vás, máme jasno - i vám chceme dodat balíček, který pohladí po duši.

A pevně věříme, že to se také stane.

Pro další informace si prohlédněte naše luxusní vonné svíčky Maty's.

Svíčky MATY'S - zdravá elegance