Zdravý vosk do aroma lampy jako luxusní dárek?

 

Zní to možná podivně, darovat někomu kus voňavého vosku. A když se budete dívat do běžné výlohy, musíme souhlasit. Darovat něco takového se opravdu nehodí. Není to zrovna reprezentativní ani nápadité.

Ale klasickým voskům se vyhněte především proto, že jsou ve většině případů zdraví škodlivé.

 

Když s vůní dýcháme i toulen a benzen

Drtivá většina vosků je totiž vyrobena z parafínu. Co to je vlastně zač? Vedlejší produkt výroby ropy. I na Wikipedii si můžete výslovně přečíst, že časté pálení parafínových svíček škodí zdraví. Může vést k  astmatu či rakovině.

Drahá cena za levné svíčky a vosky, nemyslíte?

 

Maty's myslí i na zdraví

Ve firmě Maty's milujeme svíčky. Ideálně zabalené do luxusního designu, s přidanou hodnotou a překrásnou vůní. Neděláme žádné kompromisy, hlavně ne tehdy, když jde o zdraví.

Svíčky i vosky Maty's jsou vyrobeny z kvalitního 100% přírodního sojového vosku. Ten neškodí ani vašemu zdraví, ani životnímu prostředí. A jelikož se snažíme být se svými produkty vysoko nad běžným standardem, pečlivě se věnujeme celému produktu - jeho ruční výrobě i dárkovému balení.

 

Vosk, který nadchne i jako dárek

Vosk, který od nás dostanete, překvapí už na první pohled. Kousky vosků dodáváme pečlivě a vkusně zabalené. To proto, aby se mohly stát perfektním dárkem i pro náročné.

A jen počkejte, až se necháte unášet některou z našich vůní. Zpracováváme jen ty nejlepší, takže se nemusíte bát podivných umělých pachů, které spíš obtěžují (také to znáte?). Nabízíme jen tři vůně, které se probojovaly naším náročným testováním a nekonečným očucháváním - uklidňující a uvolňující levandule, šťavnatá a hravá brusinka a také jiskřivě svěží vůně z Alp.

 

Neváhejte, bude to stát za to.

Prohlédněte si naše zdravé vosky do aromalampy a darujte krásně zabalený prožitek, který svou zdravou vůní nadchne každého.

(A pokud je neznáte, rozhodně omrkněte i naši největší chloubu - obrovské svíčky Maty's)

Vonný vosk MATYS - tři vůně