Vyhněte se vánočnímu stresu a vyberte dárek, který oslní

 

Všichni známe stres spojený s výběrem vánočních dárků. Být každý rok kreativní a nápaditý není snadné. Navíc nejde jen o to vymyslet pokaždé něco nového, vy se musíte snažit, aby se to obdarovanému líbilo. Uf. A už se za to letos zase blíží. Dvojité uf.

Ale víte co? Máme něco, s čím letos zazáříte. Tak hoďte stres za hlavu a prohlédněte si dárek, se kterým můžete oslnit své milované i vy.

Svíčky MATYS - láska a harmonie

Co je na dárku nejdůležitější?

Ty nejlepší dárky nejsou praktické a užitečné. Ne v dnešní době. Praktických věcí máme všichni dost a co potřebujeme, to si koupíme. Ne, dárky, které udělají opravdovou radost, musí pohladit po duši. Spíš než ostrouhat mrkev musí zažehnout náš vnitřní plamen.

A co nás v době vánočního stresu zaručeně nejvíc potěší? Klid! Pohoda, klid a relaxace. Zabalte tyhle cenné vzácnosti do nádherného designu, dejte jim kouzelnou vůni a přidanou hodnotu i do budoucna a máte geniální dárek.

Ale zní to jako poměrně těžký úkol, že? My jsme ho však vyřešili za vás. Všechno tohle najdete v našem dárkovém balíčku.

Voňavá krabička, která nadchne

Pokud obdarovaný rozbalí balíček od nás, ihned pochopí, že má v rukou něco jedinečného. Naši dárkovou kazetu snad ani nemusíte balit, byla s velikou pečlivostí navržena tak, aby na první pohled okouzlila i ten typ náročného sofistikovaného kritika. Nadchne i na první dotek, je z kvalitního pevného materiálu, zavírání na magnet.

A vevnitř? Tam čeká nádherná obrovská svíčka se třemi knoty. Obvyklým svíčkám se však příliš nepodobá.

Nejvyšší kvalita zabalená v jedinečnosti

Připravovali jsme ji dva roky. Vize byla jasná, chtěli jsme stvořit svíčku, která bude vynikat. Chtěli jsme vytvořit ideální dárek.

Proto jsme hledali komponenty nejvyšší kvality a pracovali na designu, který se stane chloubou každé domácnosti. Nakonec vznikla tato jedinečná elegantní kráska, je zabalená v křišťálovém skle, vyrobená ze sojového vosku. Ten je na rozdíl od běžných vosků zcela přírodní a zdravotně nezávadný (obvyklý svíčkový vosk vzniká jako odpadní produkt při tvorbě nafty).

A její vůně? Po pečlivém očuchávání všeho možného jsme vybrali ty nejnádhernější vůně, které nás zcela okouzlily. Patří mezi ně uklidňující levandule, smyslná brusinka a svěží horská vůně, která jako by přicestovala přímo z Alp.

Opojné vůně nevyprchají a budou s vámi až celých 150 hodin, kdy bude svíčka hořet.

Ano, opravdu bude hořet až 150 hodin.

Svíčky MATYS - více než obyčejná svíčka

Jenže tím to vůbec nekončí...

Chápeme, že svým milovaným chcete darovat něco, co vydrží i do budoucna. Protože to jsou přece ty nejúspěšnější dárky (a že jich moc není). Ty, které neskončí v šuplíku, v koši či v zapomnění.

Ke každé svíčce proto přikládáme dárek, který jí v budoucnu vdechne nový život (a to není fráze, myslíme to zcela doslova).

Ale máme i další možnosti. A další esa v rukávu. Více můžete zjistit na našich stránkách.

Prohlédněte si dárkovou svíčku Maty's, která zaručeně oslní a oslňte i vy letos pod stromečkem své milované.

 

KOUPIT KRÁSNOU SVÍČKU MATY'S 

Pěkný den vám přejí vaše svíčky Maty's.

For love and harmony...

Logo svíčky MATYS