Vyhněte se vánočnímu stresu a vyberte dárek, který oslní

 

Všichni známe stres spojený s výběrem vánočních dárků. Být každý rok kreativní a nápaditý není snadné. Navíc nejde jen o to vymyslet pokaždé něco nového, vy se musíte snažit, aby se to obdarovanému líbilo. Uf. A už se za to letos zase blíží. Dvojité uf.

Ale víte co? Máme něco, s čím letos zazáříte. Tak hoďte stres za hlavu a prohlédněte si dárek, se kterým můžete oslnit své milované i vy.

Svíčky MATYS - láska a harmonie

Co je na dárku nejdůležitější?

Ty nejlepší dárky nejsou praktické a užitečné. Ne v dnešní době. Praktických věcí máme všichni dost a co potřebujeme, to si koupíme. Ne, dárky, které udělají opravdovou radost, musí pohladit po duši. Spíš než ostrouhat mrkev musí zažehnout náš vnitřní plamen.

A co nás v době vánočního stresu zaručeně nejvíc potěší? Klid! Pohoda, klid a relaxace. Zabalte tyhle cenné vzácnosti do nádherného designu, dejte jim kouzelnou vůni a přidanou hodnotu i do budoucna a máte geniální dárek.

Ale zní to jako poměrně těžký úkol, že? My jsme ho však vyřešili za vás. Všechno tohle najdete v našem dárkovém balíčku.

Voňavá krabička, která nadchne

Pokud obdarovaný rozbalí balíček od nás, ihned pochopí, že má v rukou něco jedinečného. Naši dárkovou kazetu snad ani nemusíte balit, byla s velikou pečlivostí navržena tak, aby na první pohled okouzlila i ten typ náročného sofistikovaného kritika. Nadchne i na první dotek, je z kvalitního pevného materiálu, zavírání na magnet.

A vevnitř? Tam čeká nádherná obrovská svíčka se třemi knoty. Obvyklým svíčkám se však příliš nepodobá.

Nejvyšší kvalita zabalená v jedinečnosti

Připravovali jsme ji dva roky. Vize byla jasná, chtěli jsme stvořit svíčku, která bude vynikat. Chtěli jsme vytvořit ideální dárek.

Proto jsme hledali komponenty nejvyšší kvality a pracovali na designu, který se stane chloubou každé domácnosti. Nakonec vznikla tato jedinečná elegantní kráska, je zabalená v křišťálovém skle, vyrobená ze sojového vosku. Ten je na rozdíl od běžných vosků zcela přírodní a zdravotně nezávadný (obvyklý svíčkový vosk vzniká jako odpadní produkt při tvorbě nafty).

A její vůně? Po pečlivém očuchávání všeho možného jsme vybrali ty nejnádhernější vůně, které nás zcela okouzlily. Patří mezi ně uklidňující levandule, smyslná brusinka a svěží horská vůně, která jako by přicestovala přímo z Alp.

Opojné vůně nevyprchají a budou s vámi až celých 150 hodin, kdy bude svíčka hořet.

Ano, opravdu bude hořet až 150 hodin.

Svíčky MATYS - více než obyčejná svíčka

Jenže tím to vůbec nekončí...

Chápeme, že svým milovaným chcete darovat něco, co vydrží i do budoucna. Protože to jsou přece ty nejúspěšnější dárky (a že jich moc není). Ty, které neskončí v šuplíku, v koši či v zapomnění.

Ke každé svíčce proto přikládáme dárek, který jí v budoucnu vdechne nový život (a to není fráze, myslíme to zcela doslova).

Ale máme i další možnosti. A další esa v rukávu. Více můžete zjistit na našich stránkách.

Prohlédněte si dárkovou svíčku Maty's, která zaručeně oslní a oslňte i vy letos pod stromečkem své milované.

 

KOUPIT KRÁSNOU SVÍČKU MATY'S 

Pěkný den vám přejí vaše svíčky Maty's.

For love and harmony...

Logo svíčky MATYS

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení