Přírodní čajové svíčky ve skle jako dárek pro náročné

 

Mnoho lidí je miluje. Aby ne, čajové svíčky vytvoří jedinečnou romantickou pohodu a prostor pro hlubokou osvěžující relaxaci.

Znáte někoho, kdo propadl jejich kouzlu? Nebo hledáte vhodný reprezentativní dárek pro obchodní partnery? V každém případě pro vás máme lahůdku.

Samozřejmě nemluvíme o obyčejném kusu vosku v plechu. Tím nikoho neoslníte.

Ale co takhle krásné zdravé a zcela přírodní malinké svíčky ve skleněných kalíšcích, prostoupené intenzivní vůní a v nádherném dárkovém balení?

 

Už jste se setkali s designovými svíčkami Maty's?

Designové svíčky Maty's vznikly proto, aby reprezentovaly kvalitní a zdravé svíčky a zároveň aby se staly vhodným dárkem i pro ty nejnáročnější.

Jsou ručně vyráběné ze 100% přírodního a zdravého sojového vosku, který nejen že neškodí tělu ani ovzduší (na rozdíl od klasických svíček), ale navíc i mnohem déle hoří - oproti běžným svíčkám až dvojnásobně.

A firma Maty's nyní uvádí na trh i luxusní čajové svíčky ve skle.

 

Luxusní čajové svíčky

Stejně jako velké svíčky, i malé čajovky byly navrženy tak, aby se staly nádherným doplňkem domova s nádechem jedinečnosti.

Vyrábí se ve třech provoněných variantách. Můžete se nechat uklidnit terapeutickou a něžnou levandulí, inspirovat smyslnou brusinkou nebo osvěžit vůní z alpských vrchů.

Všechny tyto vůně provází svíčku celý čas jejího mihotavého života.

 

Proč to stojí za to?

Možná vám připadá zbytečné investovat do svíček, které lze běžně pořídit doslova za pár korun. Pokud vynecháme jejich vzhled, smysl to stále má. A to dokonce veliký. Tedy pokud si ceníte svého zdraví (nebo zdraví svých milovaných).

Čajové svíčky totiž ve skutečnosti nejsou vůbec zdravé. Tedy alespoň 99% svíček, které se na trhu nabízí. Jsou totiž z parafínu. A pokud s nimi svítíte často, zaděláváte si na rakovinu nebo na astma.

Bohužel je to tak, parafín totiž vzniká jako vedlejší produkt při výrobě ropy (počtěte si o parafínu třeba na Wikipedii).

Takže ano, určitě má smysl investovat do kvalitní svíčky.

 

Tak na nic nečekejte, zapomeňte na svíčky nasáklé ropou a objevte magickou atmosféru zdravých svíček v elegantním designu.

Darujte čajové svíčky Maty's. Pod stromeček doma či ve firmě, nebo rovnou sami sobě. Úspěch zaručen.

A pokud minimalismus není nic pro vás, podívejte se na naše nádherné obrovské svíčky Maty's.

Zdrav%C3%A9%20%C4%8Dajov%C3%A9%20sv%C3%AD%C4%8Dky%20MATYS