Aby dárek ke svatbě oslnil

 

Ano, existují takové ty seznamy věcí, co by si novomanželé přáli. Ale víte co? Většinou netouží po pánvičce ani pepřenkách. Jistě, do domácnosti je potřebují. Zodpovědnost je tedy donutí tyhle nutnosti na seznam přání napsat. A taky jim je někdo daruje, to se nebojte.

Vám bychom ale doporučili, abyste je podarovali něčím výjimečnějším. Darujte něco, co opravdu pohladí po duši a na co obdarovaní za týden nezapomenou.

Máme pro vás tip, se kterým skutečně zazáříte.

Relaxace a pohoda zabalená v eleganci

Jde přímo o dárkový produkt a podle toho také vypadá. Luxusní pevná kazeta uzavíratelná na magnet byla vytvořena tak, aby potěšila i ty nejnáročnější. Na první pohled dává najevo, že nejde o nějaký levný krám z obchodu za rohem. Slibuje kvalitu a něco nestandardního. A to také splní.

A o co se jedná? O dárkovou vonnou svíčku. Ale nepředstavujte si to, na co jste zvyklí. Takový ten voskový špalek, co doma bez příliš velkého zájmu občas zapálíte. Naše svíčka je už na první pohled královnou všech svíček.

Omluvte náš nedostatek skromnosti, ale my ji zkrátka milujeme.

Svíčky MATYS - láska a harmonie

Proč?

Nejen na pohled je dokonalá. Je zabalená v nádherné, matně lakované křišťálové dóze, která bude dělat parádu i po dohoření. A má rovnou tři knoty, je totiž skutečně obrovská.

Ale jsou na ní dokonce i lepší věci.

Není příliš známým faktem, že se svíčky většinou vyrábí z parafínového vosku, který je vedlejším produktem při výrobě ropy. Jak moc je zdravý si snadno domyslíte. Ne však naše svíčky, my jsme pro vás objevili úžasný sojový vosk. Je 100% přírodní, zdravý a hořía hoří a hoří.

Spojili jsme ho s několika pečlivě vybranými vůněmi, které nevyprchají během prvních pár hodin, jak tomu u vonných svíček obvykle bývá. Naše vůně vás budou hýčkat skutečně celou dobu hoření svíčky.

A jak dlouho to bude? Při správné manipulaci až 150 hodin. Opravdu.

A navíc...

Kromě neobvyklé kvality a působivého designu jsme se snažili ke svíčce připojit další hodnoty.

Pamatujete si na tradici, podle které měli novomanželé zasadit strom? Ke svíčkám vždy přikládáme i dárek, se kterým můžete této tradici vdechnout moderního ducha.

Vůněmi jsme se snažili vyjít vstříc všem potřebám. Najde u nás levanduli- ta je vhodná pro relaxaci a odbourání stresu. Divokou brusinku, ta omámí sladce hravou vůní a hodí se pro netradiční požitkáře. A poslední je svěží vůně z Alp, ta je zase ideální pro aktivní povzbuzení.

Jelikož kvalita našich svíček opravdu stojí za to, je možné je i jednoduše nechat znovu doplnit. 

Svíčky MATYS - více než obyčejná svíčka

Všechny důležité informace hledejte na stránkách svíčky Maty's. A pokud teď máte chuť pořídit si svíčku rovnou i pro sebe, nic si z toho nedělejte. Každý si přece zasloužíme udělat si občas radost. Nejen novomanželé mají nárok na trochu toho luxusního hýčkání.

Každopádně ale nepochybujte, že je touto nádhernou svíčkou oslníte a navíc je podarujete i chvílemi relaxace, pohody a klidu. A my myslíme, že přesně tohle ve skutečnosti každý po svatbě ocení ze všeho nejvíc.

Neváhejte, vyberte vonnou svíčku Maty's Aromatherapy a zjistěte, jak vypadá a voní jedinečnost.

 

KOIPIT KRÁSNOU SVÍČKU MATY'S

 

Pěkný den vám přejí vaše svíčky 

Maty's. For love and harmony...

Logo svíčky MATYSLáska a harmonie ve svíčkách MATY'S