Affiliate partneři - s námi je to hračka

MATY’S Aromatherapy

VSTUPNÍ BONUS 200 KČ, PROVIZE 10% AŽ 20% Z KAŽDÉHO NÁKUPU

EXKLUZIVNÍ SVÍČKY MATY’S

PRO LÁSKU A HARMONII

Vážení obchodní partneři,


svíčky značky MATY’S jsou luxusním, ručně vyráběným (HAND MADE) typem svíčky, který je výjimečný především svým nádherným vizuálním vzhledem, kvalitou zdravého přírodního vosku, silného, dlouhotrvajícího aroma a dále také svou využitelností po dohoření svíčky. Právě využitelnost svíčky po dohoření je tím, na čem stavíme naší exkluzivitu. Žádný jiný výrobek na Českém a Slovenském trhu se nemůže pochlubit právě tím, že po svém dohoření bude i nadále krásnou dekorací interiéru, jak tomu je u našich svíček MATY’S.

Vlastní značka

Originalita spolu s kvalitou, která je tady exkluzivně jen pro nás a naše partnery.

Další benefity

  • Ruční výroba (HAND MADE)
  • Přírodní, zdravý produkt
  • Nádherné balení
  • Dárek v každé objednávce
  • Doprava zdarma

Luxusní design
provedení 2 v 1

Kvalitní zpracování, nádherné balení a následně krásná dekorace. Hořením to jen začíná!

BANNERY

Všechny typy bannerů na jednom místě , včetně těch pro PPC SKlik, Adwords a FB.

COOKIES

Máme nastaveno na 60 dnů, aby byla vždy jistota, že za svou práci budete odměněni!

PODPORA

Našim partnerům jsme vždy na blízku a jsme připraveni plnit jejich přání a pořeby.

produkt

Prodejnost našich svíček je tak díky jedinečnosti velice vysoká a v současnosti umíme odbavit až 500 ks denně. Také cena za naše svíčky je pro naše koncové zákazníky více než motivující. V porovnání s podobnými výrobky na trhu, co se týká porovnání v oblastech vzhled, kvalita a hmotnost, jsou naše svíčky cenově několikanásobně levnější než konkurence. Průměrná cena na trhu těchto svíček se pohybuje v rozmezí 2.000 Kč až 4.000 Kč (zdroj Heuréka.cz). Naše cena svíčky však nepřesahuje cenu 1.490 Kč.

 

Pokud se podíváme na konkurenceschopnost v dané cenové kategorii, tak i tady svíčky MATY’S vyhrávají. Největším prodejcem luxusních svíček v Česku a na Slovensku bude nejspíše společnost YANKEE CANDLE. V porovnání s tímto výrobcem jsou naše svíčky minimálně stejně kvalitní, ve vyšší gramáži a vzhledem k provedení rozhodně v praktičtějším a oku lahodícím vzhledu. Pro porovnání Vám níže uvádíme největší a nejprodávanější konkureční svíčku vs. svíčka MATY’S (zdroj: Heuréka.cz):

NEJPRODÁVANĚJŠÍ KONKURECE
Hmotnost – 623 g
Cena na 1 g - 1,2 Kč
Druh vosku - parafín (ropný produkt)
Vzhled - sklenice
Cena – 796 Kč

MATY’S Aromatherapy
Hmotnost – 1.200 g
Cena na 1 g - 1,2 Kč
Druh vosku - 100% zdravý, přírodní sójový
Vzhled – dekorace
Cena - 1.490 Kč

„Pod obchodní poctivostí rozumíme, že úplně všechny strany, na obchodě zúčastněné, musí být po uskutečnění obchodu bohatší, než byly předtím“ - Tomáš Baťa

BONUS
Každému novému partnerovi, který se registruje do našeho programu, ihned připíšeme na jeho provizní účet částku 200 Kč.

PROVIZE
Pro naše partnery máme připravenu základní provizi ve výši 10 % z každé prodané svíčky. Do provize se nezapočítává cena platby a dopravy...

MOTIVACE
Pro nejlepší partnery jsou připraveny odměny, a to navýšení provize!
Do 10 svíček - 10%
11 až 50 svíček - 15%
51 a více svíček - 20%

VÝPLATA
Vyplácíme pravidelně a v čas! Termín výplaty odměn je vždy 20. den v měsíci za předchozí měsíc. Minimální částka k výplatě činí pouhých 500 Kč.

CÍLOVÁ SKUPINA ZÁKAZNÍKŮ

Mezi naše nejlepší zákazníky patří lidé, kteří chtějí udělat radost sobě i svým blízkým. Naše výrobky tedy nakupují na různé příležitosti, jako jsou svatby, narozeniny, narození miminka, svátek svatého Valentýna, kolaudace nového domova, ale také jen tak, když si chtějí udělat radost nebo třeba jako vánoční dáreček. Nabízíme Vám exkluzivní produkt,a jsme připraveni nabídnout Vám 100% servis. Těšíme se, že společně vybudujeme nadstandartní obchodní partnerství.


Marcel a Monika Balharovi, MATY’S Aromatherapy